Skip to content

Špica jařiny pod čokla (ano, byl jsem v Brně)

Minulý víkend jsme podnikli cestu do Brna. Měl jsem tam malou pracovní drobničku v podobě závozu serveru a tak jsme využili příležitosti a vyrazili jsme všichni.

Objednali jsme si pokoj na jednu noc v HM Pensionu a vydali se do Mordoru, tedy na D1. Cesta utíkala celkem svižně, dokud jsme byli na D6 směrem na Prahu. Na D1 to několik prvních kilometrů také šlo, ale pak jsme narazili na dálniční klasiku – je jaro a tak opět začaly opravy. Každopádně celkově cesta proběhla bez problémů, naše těla i tlumiče vydržely všechny dálniční nástrahy a do Brna jsme se dostali někdy po 11 hodině. Zatímco jsem nechal rodinku odpočívat v blízké Vaňkovce, vydal jsem se do AZ Toweru za prací. Fotky z AZ jsou z 20. patra. Výtahem to zvládáte za 12 sekund 😀

 

 

A pár fotek z pensionu

 

Druhý den jsme se vydali na Slavkov na prohlídku a oběd. Prohlídka byla i s výkladem a ještě před ní jsme absolvovali prohlídku malé výstavy Lega.

 

Po prohlídce následovala návštěva restaurace, která se nachází v přízemí zámku. Velmi jsme se těšili na dobrou kuchyni, ale bohužel jsme nebyli vyslyšeni. Nevím, zda to bylo náporem návštěvníků, protože probíhala ještě ta Lego výstava, ale jídlo bylo spíše jako z nějakého bistra. Výzdoba byla klasická – velký obraz zdejšího pána na jedné zdi, pěkný vinný sklípek hned vedle a … a děvčata na louce (zřejmě vrchol umění 😀 )

 

K jídlu si asi těžko představíte lepší výzdobu 😀

Poté následovala již cesta zpět domů, D1 klasicky drc drc drc a z Prahy už to bylo v pohodě.

Pěkný víkend 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.