Skip to content

Haló, tady BSA!

Tak jsem si dneska pokecal po telefonu se slečnou/paní z BSA.

Jak se můžete dočíst například zde, BSA opět otravuje vzduch v ČR svými obálkami. Nejlepší řešení doposud bylo ignorování tohoto spamu, to se však nyní ukazuje jako málo účinné. Chytré hlavy v BSA totiž napadlo, že když jim nikdo neodpovídá na jejich papírový spam, tak využijí další vymoženosti – telefonu. A tak si cosi datluji do notebooku, když se ozve vyzvánení pevné linky s upraveným zvoněním, aby bylo poznat, že si nás někdo žádá zvenku. Dobře naladěn zvedám telefon a dozvídám se, že „tady BSA“. Evidentně neslyšeli přednášku pana Smoljaka a Weigla na téma telefonování. Věděli by, že „tady“ jsem já a oni jsou „tam“ :-D. V tu chvíli se mi vybavila vzpomínka na dopis, který skvěle posloužil jako čtivo na záchod a nakonec nejen jako čtivo, taky co jiného s tím. Dotázal jsem se tedy stroze „co chcete“ a dozvěděl jsem se, že jsem neodpověděl na dopis a proto mi volají. Připomněl jsem telefonistce na druhé straně drátu, že mi volá někdo, kdo neexistuje a když náhodou kdysi existoval, ničil firmám a lidem živobytí a když byl soudem vyzván, aby jim zaplatil finanční náhradu, jako správný zbabělec se stáhnul z ČR a nezaplatil nikomu nic. Dotyčná BSA se mě tedy zeptala, zda si mě může odškrtnout. Nerad se bavím sám se sebou, když na druhém konci vlastně nikdo není, takže jsem odpověděl, že může, že vše je zcela legální a na její přání hezkých Vánoc jsem reagoval stejně, jen s dovětkem, že jí přeji nalézt lepší zaměstnání než u takové firmy, která jen otravuje lidem život a hovor ukončil.

Počínání BSA považuji za nemorální a trestuhodné a jejich celkovou činnost za srabáckou.
Nejlepší způsob je protiútok, zažalovat, masivně a s neutuchající silou.
Vzkázal bych BSA: Rozejděte se, neshlukujte se!

Za Vaše konkrétní zkušenosti a názory v komentářích bych byl vděčen, protože člověk se pořád učí a dozvědět se něco nového v taktice proti takovým šmejdům, je jen ku prospěchu.

3 thoughts on “Haló, tady BSA!

 1. Profilový obrázek
  Wlk Wlezley says:

  Jsou to šmejdi. Víš z jakého čísla volali? Já jenom abych ho mohl zablokovat. 😀

  Odpovědět
  • Honza
   Honza says:

   Nevím, ale nejspíš by to k ničemu nebylo, jistě mají čísel dostatek.

   Odpovědět
   • Profilový obrázek
    Wlk Wlezley says:

    Toho jsem se bál, ale i tak díky. 🙂 Nikdy jsem se nijak extra o BSA nezajímal. Ale co jsem četl, tak se asi tváří, jako by měli klíče k Matrixu. 😀

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.